Ostatní kabely

Nejprodávanější

PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"
69 Kč
Původně: 69 Kč
35 Kč
(29 Kč bez DPH)
Detail
KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm
48 Kč
KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm
Tip
Skladem (> 5)
Kód: 9154587
Původně: 48 Kč
39 Kč
(32 Kč bez DPH)
Detail
53 položek celkem
PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"
Tip
69 Kč
29 Kč bez DPH
35 Kč

Popis produktu: Napájecí kabel HDD 5,25" -- 2x5,25"; - rozdvojka napájení; - pro disketovou mechaniku, disk, ventilátor... - Molex 5.25" konektory; - délka 30cm;

Kód: 9210559
KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm
Tip
48 Kč
32 Kč bez DPH
39 Kč

redukce napájení MB, prodlouží 4 pin napájení P4 pro desky, délka 37cm

Kód: 9154587
DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL
Tip
157 Kč
106 Kč bez DPH
128 Kč

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL

Kód: 7141241
Nikon EG-CP14 videokabel
Tip
261 Kč bez DPH
316 Kč

videokabel pro fotoaparáty Nikon, vhodný např. pro Nikon V1, D32, D51, P100, S1100pj, S8000, S5100, S2600, L23, L26, S30, S01

Kód: 8175356
Redukce napájení 8 pin F zdroj na P4 4pin M
Tip
133 Kč
43 Kč bez DPH
52 Kč

redukce napájení MB

Kód: 9314585
Napájecí Y kabel k HDD Serial ATA 3xF/1xM 16cm
Tip
88 Kč bez DPH
107 Kč

Popis produktu: Napájecí Y kabel k HDD Serial ATA 3xF/1xM 16cm; - připojuje se k SATA konektoru zdroje a redukuje kabel na kabel pro Serial Ata zařízení a SATA prodlužku; - pro...

Kód: 9210644
Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"
Tip
79 Kč
40 Kč bez DPH
49 Kč

Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"

Kód: 417825
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Tip
359 Kč
245 Kč bez DPH
296 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

Kód: 6822641
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
Tip
319 Kč
204 Kč bez DPH
247 Kč

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

Kód: 6322713
Modulární RJ45 distributor 2 porty paralelní zapojení
Tip
157 Kč
97 Kč bez DPH
117 Kč

Modulární RJ45 distributor 2 porty paralelní zapojení

Kód: 4025232
Canon IFC-400PCU USB kabel pro řadu IXUS a PS
Tip
690 Kč
449 Kč bez DPH
543 Kč

DFP Canon IFC-400PCU USB kabel pro řadu IXUS a PS

Kód: 9623609
AKASA kabel prodlužovací interní USB EXUSBI-40
Tip
78 Kč bez DPH
94 Kč

kabel prodlužovací interní USB konektor, on board USB, délka 40cm

Kód: 9302645
Nahoru
Další produkty