Ostatní kabely

Nejprodávanější

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
359 Kč
Původně: 359 Kč
314 Kč / ks
(260 Kč bez DPH)
Modulární RJ45 distributor 2 porty paralelní zapojení
157 Kč
Původně: 157 Kč
117 Kč / ks
(97 Kč bez DPH)
Delock prodlužovací napájecí kabel p4 (4-pinový) samec / samice, 15 cm
69 Kč
Původně: 69 Kč
58 Kč / ks
(48 Kč bez DPH)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
359 Kč
Původně: 359 Kč
314 Kč / ks
(260 Kč bez DPH)
PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 p
PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 p
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 6325625
 
98 Kč / ks
(81 Kč bez DPH)
37 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
Tip
359 Kč
260 Kč bez DPH
314 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 6322621
Modulární RJ45 distributor 2 porty paralelní zapojení
Tip
157 Kč
97 Kč bez DPH
117 Kč / ks

Modulární RJ45 distributor 2 porty paralelní zapojení

Kód: 4025232
Delock prodlužovací napájecí kabel p4 (4-pinový) samec / samice, 15 cm
Tip
69 Kč
48 Kč bez DPH
58 Kč / ks

Delock prodlužovací napájecí kabel p4 (4-pinový) samec / samice, 15 cm

Kód: 4578536
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Tip
359 Kč
260 Kč bez DPH
314 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 6324742
PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 p
Tip
81 Kč bez DPH
98 Kč / ks

PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 pin

Kód: 6325625
Delock napájecí kabel SATA 15 pin samec > 4 pin floppy samec 15 cm
Tip
36 Kč bez DPH
43 Kč / ks

Delock napájecí kabel SATA 15 pin samec > 4 pin floppy samec 15 cm

Kód: 4573231
PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"
Tip
69 Kč
28 Kč bez DPH
34 Kč / ks

Popis produktu: Napájecí kabel HDD 5,25" -- 2x5,25"; - rozdvojka napájení; - pro disketovou mechaniku, disk, ventilátor... - Molex 5.25" konektory; - délka 30cm;

Kód: 9210559
Canon kabel AVC-DC400 videokabel
Tip
415 Kč
328 Kč bez DPH
397 Kč / ks

CANON kabel AVC-DC400 videokabel

Kód: 9191428
MB PremiumCord Seriový port Canon 9M 0.25m
Tip
87 Kč bez DPH
105 Kč / ks

Popis produktu: Vývod pro sériový port RS232 ze základní desky počítače na záslepku. - konektor Canon 9M; - délka 23cm;

Kód: 9277600
DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / PC+TEL
Tip
149 Kč
81 Kč bez DPH
98 Kč / ks

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / PC+TEL

Kód: 3142689
Modulární distributor RJ45 na 2 porty, rozdvojka
Tip
149 Kč
97 Kč bez DPH
117 Kč / ks

- modulární RJ45 distributor; - 2 porty; - stíněný, včetně šroubů; - umožňuje dvě nezávislé linky po jednom kabelu (nutné správné zapojení dle schématu umístěného na zařízení);...

Kód: 9014540
Redukce napájení 8 pin F zdroj na P4 4pin M
Tip
133 Kč
42 Kč bez DPH
51 Kč / ks

redukce napájení MB

Kód: 9314585
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení