Vážení zákazníci, od 21.7. do 31.7. 2021 bude z důvodu čerpání dovolených omezen provoz na telefonní lince. Využívejte prosím kontaktní formulář. Děkujeme za pochopení

Ostatní kabely

Nejprodávanější

AKASA kabel FLEXA FP5S, pro připojení 5 PWM ventilátorů , 45cm
 
246 Kč / ks
(203 Kč bez DPH)
AKASA Flexa V8
AKASA Flexa V8
Dostupnost: skladem (2 ks)
Kód: 9301103
 
147 Kč / ks
(121 Kč bez DPH)
DATACOM Rozdvojka UTP CAT5E 3xRJ45 (8p8c-1F/2F)
69 Kč
DATACOM Rozdvojka UTP CAT5E 3xRJ45 (8p8c-1F/2F)
Dostupnost: skladem (> 5 ks)
Kód: 9907817
Původně: 69 Kč
38 Kč / ks
(31 Kč bez DPH)
Spire kabel redukce 2pin na 3pin
Spire kabel redukce 2pin na 3pin
Na dotaz, dodání neznámé
Kód: 9308921
 
33 Kč / ks
(27 Kč bez DPH)
PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"
69 Kč
PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"
Dostupnost: skladem (> 5 ks)
Kód: 9210559
Původně: 69 Kč
35 Kč / ks
(29 Kč bez DPH)
52 položek celkem
AKASA kabel FLEXA FP5S, pro připojení 5 PWM ventilátorů , 45cm
Tip
203 Kč bez DPH
246 Kč / ks

kabel FLEXA FP5S, pro připojení 5 PWM ventilátorů , 45cm

Kód: 9302022
AKASA Flexa V8
Tip
AKASA Flexa V8
Dostupnost: skladem (2 ks)
121 Kč bez DPH
147 Kč / ks

prodlužovací napájecí kabel 8pin pro grafické karty (6+2pin), délka 40cm

Kód: 9301103
DATACOM Rozdvojka UTP CAT5E 3xRJ45 (8p8c-1F/2F)
Tip
69 Kč
31 Kč bez DPH
38 Kč / ks

DATACOM Rozdvojka UTP CAT5E 3xRJ45 (8p8c-1F/2F)

Kód: 9907817
Spire kabel redukce 2pin na 3pin
Tip
Spire kabel redukce 2pin na 3pin
Na dotaz, dodání neznámé
27 Kč bez DPH
33 Kč / ks

kabel redukce z 2pin ventilátoru VGA na 3pin na základní desce

Kód: 9308921
PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"
Tip
69 Kč
29 Kč bez DPH
35 Kč / ks

Popis produktu: Napájecí kabel HDD 5,25" -- 2x5,25"; - rozdvojka napájení; - pro disketovou mechaniku, disk, ventilátor... - Molex 5.25" konektory; - délka 30cm;

Kód: 9210559
KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm
Tip
48 Kč
KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm
Dostupnost: skladem (> 5 ks)
31 Kč bez DPH
38 Kč / ks

redukce napájení MB, prodlouží 4 pin napájení P4 pro desky, délka 37cm

Kód: 9154587
Nikon EG-CP14 videokabel
Tip
190 Kč
Nikon EG-CP14 videokabel
Dostupnost: skladem (1 ks)
155 Kč bez DPH
188 Kč / ks

videokabel pro fotoaparáty Nikon, vhodný např. pro Nikon V1, D32, D51, P100, S1100pj, S8000, S5100, S2600, L23, L26, S30, S01

Kód: 8175356
Redukce napájení 8 pin F zdroj na P4 4pin M
Tip
133 Kč
42 Kč bez DPH
51 Kč / ks

redukce napájení MB

Kód: 9314585
Napájecí Y kabel k HDD Serial ATA 3xF/1xM 16cm
Tip
88 Kč bez DPH
106 Kč / ks

Popis produktu: Napájecí Y kabel k HDD Serial ATA 3xF/1xM 16cm; - připojuje se k SATA konektoru zdroje a redukuje kabel na kabel pro Serial Ata zařízení a SATA prodlužku; - pro...

Kód: 9210644
Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"
Tip
79 Kč
Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"
Dostupnost: skladem (1 ks)
40 Kč bez DPH
48 Kč / ks

Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"

Kód: 417825
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Tip
359 Kč
244 Kč bez DPH
295 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

Kód: 6822641
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
Tip
319 Kč
203 Kč bez DPH
246 Kč / ks

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

Kód: 6322713
Nahoru
Další produkty