Příslušenství

Nejprodávanější

DELL Box na disk Dell z rámečku 3,5" na 2,5" SATA/SAS
789 Kč
Původně: 789 Kč
686 Kč / ks
(567 Kč bez DPH)
DELL rámeček pro SATA 3.5" HDD do serveru PowerEdge (F238F)
990 Kč
Původně: 990 Kč
941 Kč / ks
(778 Kč bez DPH)
HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 225197
 
195 Kč / ks
(161 Kč bez DPH)
Intel Remote Management Module 4 Lite 2 AXXRMM4LITE2
 
1 139 Kč / ks
(941 Kč bez DPH)
Eurocase 22" nosné ližiny pro 19" rackmount case
990 Kč
Eurocase 22" nosné ližiny pro 19" rackmount case
Na dotaz, dodání neznámé
Kód: 163332
Původně: 990 Kč
912 Kč / ks
(754 Kč bez DPH)
11 položek celkem
DELL Box na disk Dell z rámečku 3,5" na 2,5" SATA/SAS
Tip
789 Kč
567 Kč bez DPH
686 Kč / ks

DELL Box na disk Dell z rámečku 3,5" na 2,5" SATA/SAS

Kód: 7720103
DELL rámeček pro SATA 3.5" HDD do serveru PowerEdge (F238F)
Tip
990 Kč
778 Kč bez DPH
941 Kč / ks

DELL rámeček pro SATA 3.5" HDD do serveru PowerEdge R310/ R320/ R410/ R510/ R610/ T310/ T320/ T410/ T420/ T620

Kód: 77200600
Tip
161 Kč bez DPH
195 Kč / ks

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

Kód: 225197
Intel Remote Management Module 4 Lite 2 AXXRMM4LITE2
Tip
941 Kč bez DPH
1 139 Kč / ks

Remote Management Lite Module

Kód: 9309906
Eurocase 22" nosné ližiny pro 19" rackmount case
Tip
990 Kč
754 Kč bez DPH
912 Kč / ks

teleskopické ližiny pro rack do 19" rozvaděče hloubky 550-600mm, délka ližin 22", univerzální, NSP-RK22

Kód: 163332
TRITON 19" Police A1 s perforací 1U 550mm (40kg) černá
Tip
799 Kč
605 Kč bez DPH
732 Kč / ks

TRITON 19" Police A1 s perforací 1U 550mm (40kg) černá

Kód: 9132482
Eurocase 19" nosné ližiny (500-900 mm) pro 4U-500
Tip
730 Kč bez DPH
883 Kč / ks

teleskopické ližiny pro rack, 500-900mm, univerzální

Kód: 9306587
HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus (P16005-421)
Tip
10 410 Kč bez DPH
12 596 Kč / ks

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus G5420 (3.8G/2C/2400/54W) 1x8G S100i NHP4LFF 180W 4x1Gb UMF iLo5

Kód: 9902871
Eurocase 20" nosné ližiny pro 19" rackmount case
Tip
698 Kč bez DPH
845 Kč / ks

teleskopické ližiny pro rack do 19" rozvaděče hloubky 500-550mm, délka ližin 20", univerzální, NSP-RK20

Kód: 9307888
10" Rozvodný panel 4x230V. 2m kabel 1U černý
Tip
756 Kč
526 Kč bez DPH
637 Kč / ks

10"rozvodný panel; RAB-PD-X90-C1; - 4x zásuvka podle ČSN, max. 16A; - kabel 3x1.5mm 2m + zástrčka univerzál CZ-DE max 16A; - kontrolka; - RAL 9005 (černá); PŘÍBAL; - 2x Šroub M6...

Kód: 7123656
Intel Virtual RAID on CPU - Standard (RAID 0/1 pro NVMe disky)
Tip
2 297 Kč bez DPH
2 779 Kč / ks

Intel Virtual RAID on CPU - Standard (RAID 0/1 pro NVMe disky)

Kód: 9309389