Optika

Nejprodávanější

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
 
255 Kč
(211 Kč bez DPH)
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 7m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
 
249 Kč
(206 Kč bez DPH)
Conexpro 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 3m
 
278 Kč
(230 Kč bez DPH)
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 3m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
 
199 Kč
(164 Kč bez DPH)
Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
 
2 937 Kč
(2 427 Kč bez DPH)
50 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
211 Kč bez DPH
255 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

Kód: 9943571
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 7m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
206 Kč bez DPH
249 Kč / ks

Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 7m, G.652d, LS0H

Kód: 127709
Conexpro 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 3m
230 Kč bez DPH
278 Kč / ks

NE Conexpro 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 3m

Kód: 136038
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 3m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
164 Kč bez DPH
199 Kč / ks

Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 3m, G.652d, LS0H

Kód: 127708
Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
2 427 Kč bez DPH
2 937 Kč / ks

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

Kód: 9306355
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m
399 Kč
243 Kč bez DPH
294 Kč / ks

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

Kód: 7523729
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
249 Kč
163 Kč bez DPH
197 Kč / ks

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2

Kód: 9924267
Conexpro 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 2m
210 Kč bez DPH
254 Kč / ks

NE Conexpro 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 2m

Kód: 136037
TP-LINK TL-FC311B-2
514 Kč bez DPH
622 Kč / ks

TP-LINK TL-FC311B-2 WDM Media Konvertor 1x10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode),2km

Kód: 9908707
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm
394 Kč bez DPH
477 Kč / ks

MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm

Kód: 8975978
UBIQUITI UF-MM-10G 2pack
873 Kč bez DPH
1 056 Kč / ks

UBIQUITI UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Kód: 7860221
ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
1 822 Kč bez DPH
2 205 Kč / ks

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové...

Kód: 32833
Nahoru
Další produkty