Optika

Nejprodávanější

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
249 Kč
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
Dostupnost: skladem (2 ks)
Kód: 9924267
Původně: 249 Kč
196 Kč / ks
(162 Kč bez DPH)
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
 
511 Kč / ks
(422 Kč bez DPH)
TP-LINK TL-SM311LS
TP-LINK TL-SM311LS
Do týdne
Kód: 9050470
 
373 Kč / ks
(308 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m, OM2
349 Kč
Původně: 349 Kč
324 Kč / ks
(268 Kč bez DPH)
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
399 Kč
Původně: 399 Kč
265 Kč / ks
(219 Kč bez DPH)
40 položek celkem
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
Tip
249 Kč
162 Kč bez DPH
196 Kč / ks

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2

Kód: 9924267
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
Tip
422 Kč bez DPH
511 Kč / ks

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM

Kód: 9953421
TP-LINK TL-SM311LS
Tip
308 Kč bez DPH
373 Kč / ks

TP-Link TL-SM311LS, Transceiver, 1x1000Base-LX, Full duplex, miniGBIC/SFP module, SM 9/125µm, 10km, 1310nm

Kód: 9050470
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m, OM2
Tip
349 Kč
268 Kč bez DPH
324 Kč / ks

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m, OM2

Kód: 9924266
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
Tip
399 Kč
219 Kč bez DPH
265 Kč / ks

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

Kód: 7523730
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Tip
211 Kč bez DPH
255 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

Kód: 9943571
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
Tip
480 Kč bez DPH
581 Kč / ks

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m

Kód: 9933908
Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
Tip
407 Kč bez DPH
492 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

Kód: 9932644
MikroTik S+85DLC03D
Tip
1 126 Kč bez DPH
1 363 Kč / ks

MikroTik S+85DLC03D SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

Kód: 9926443
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
Tip
349 Kč
219 Kč bez DPH
265 Kč / ks

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Kód: 9924835
TP-LINK MC111CS
Tip
829 Kč
569 Kč bez DPH
689 Kč / ks

TP-LINK MC111CS,WDM konvertor, 1xLAN/1x single-mode SC,20km

Kód: 9050612
MikroTik S-31DLC20D
Tip
MikroTik S-31DLC20D
Dostupnost: skladem (3 ks)
422 Kč bez DPH
511 Kč / ks

MikroTik S-31DLC20D optický modul,SM,20km,1,25G,1310nm

Kód: 9150389
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení