Síťové prvky

Nejprodávanější

MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD
MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD
Na dotaz, dodání neznámé
Kód: 9150560
 
1 767 Kč / ks
(1 460 Kč bez DPH)
CEL-TEC Cube Cam 33 Mini Tuya
1 690 Kč
CEL-TEC Cube Cam 33 Mini Tuya
Do 14 dnů
Kód: 9917936
Původně: 1 690 Kč
1 374 Kč / ks
(1 136 Kč bez DPH)
Ezviz C8C (CS-C8C-A0-3H2WFL1(4mm))
2 490 Kč
Ezviz C8C (CS-C8C-A0-3H2WFL1(4mm))
Dostupnost: skladem (3 ks)
Kód: 9924231
Původně: 2 490 Kč
1 980 Kč / ks
(1 636 Kč bez DPH)
Eufy EufyCam 2 Kit: 2xEufyCam (T88413D2)
9 999 Kč
Původně: 9 999 Kč
7 871 Kč / ks
(6 505 Kč bez DPH)
Siemens Gigaset C530 IP
2 299 Kč
Siemens Gigaset C530 IP
Dostupnost: skladem (5 ks)
Kód: 9510810
Původně: 2 299 Kč
1 869 Kč / ks
(1 545 Kč bez DPH)
1625 položek celkem
MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD
Tip
MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD
Na dotaz, dodání neznámé
1 460 Kč bez DPH
1 767 Kč / ks

MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD,2,4/5GHz 802.11b/g/n/ac AP/HotSpot cAP ac

Kód: 9150560
CEL-TEC Cube Cam 33 Mini Tuya
Tip
1 690 Kč
1 136 Kč bez DPH
1 374 Kč / ks

Miniaturní vnitřní Wi-Fi kamera, vyniká širokým úhlem záběru 120°, podporou cloudového úložiště (placené v aplikaci Tuya) a 128 GB microSD karet

Kód: 9917936
Ezviz C8C (CS-C8C-A0-3H2WFL1(4mm))
Tip
2 490 Kč
Ezviz C8C (CS-C8C-A0-3H2WFL1(4mm))
Dostupnost: skladem (3 ks)
1 636 Kč bez DPH
1 980 Kč / ks

Ezviz C8C Otočná Venkovní FullHD IP kamera, 4mm

Kód: 9924231
Eufy EufyCam 2 Kit: 2xEufyCam (T88413D2)
Tip
9 999 Kč
6 505 Kč bez DPH
7 871 Kč / ks

Bezdrátový zabezpečovací systém s centrální jednotkou, 2 x kamery s rozlišením 1080p, 140° zorný úhel, noční vidění, výdrž baterie bezdrátové kamery až 1 rok na jedno nabití,...

Kód: 9894585
Siemens Gigaset C530 IP
Tip
2 299 Kč
Siemens Gigaset C530 IP
Dostupnost: skladem (5 ks)
1 545 Kč bez DPH
1 869 Kč / ks

IP telefon, 1x RJ11 PSTN, 1x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, duální režim 1 analog. linka a 6 SIP účtů, LCD displej 128x160, napájecí adaptér, konfigurace přes webové...

Kód: 9510810
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Tip
211 Kč bez DPH
255 Kč / ks

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

Kód: 9943571
D-Link DGS-1100-16V2 16-port Gigabit Smart switch
Novinka Tip
2 436 Kč bez DPH
2 948 Kč / ks
Kód: 9943560
D-Link DGS-1100-05PDV2
Novinka Tip
D-Link DGS-1100-05PDV2
Na dotaz, dodání neznámé
1 465 Kč bez DPH
1 773 Kč / ks
Kód: 9943559
D-Link DGS-1100-08V2
Novinka Tip
814 Kč bez DPH
985 Kč / ks

D-Link DGS-1100-08V2 Easy Smart Switch 10/100/1000

Kód: 9943558
D-Link DGS-1100-05V2
Novinka Tip
586 Kč bez DPH
709 Kč / ks

D-Link DGS-1100-05V2 Easy Smart Switch 10/100/1000

Kód: 9943557
Zyxel NWA55AXE
Novinka Tip
3 229 Kč bez DPH
3 907 Kč / ks

Zyxel NWA55AXE Wireless AX1775 WiFi 6 Dual-Radio Outdoor PoE Access Point

Kód: 9943473
Zyxel NWA90AX
Novinka Tip
Zyxel NWA90AX
Do týdne
2 623 Kč bez DPH
3 174 Kč / ks

Zyxel NWA90AX Wireless AX1775 WiFi 6 Dual-Radio PoE Access Point

Kód: 9943472
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení