Síťové prvky

Nejprodávanější

Eufy EufyCam 2 Single Cam (T81143D2)
Eufy EufyCam 2 Single Cam (T81143D2)
Dostupnost: skladem (4 ks)
Kód: 9894584
 
4 408 Kč / ks
(3 643 Kč bez DPH)
CEL-TEC FDH 40 WiFi
3 690 Kč
CEL-TEC FDH 40 WiFi
Na dotaz, dodání neznámé
Kód: 8525885
Původně: 3 690 Kč
2 832 Kč / ks
(2 340 Kč bez DPH)
Eufy EufyCam 2 Kit: 2xEufyCam (T88413D2)
Eufy EufyCam 2 Kit: 2xEufyCam (T88413D2)
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 9894585
 
9 819 Kč / ks
(8 115 Kč bez DPH)
TP-LINK TL-PA4010KIT
1 059 Kč
TP-LINK TL-PA4010KIT
Do 14 dnů
Kód: 9050513
Původně: 1 059 Kč
986 Kč / ks
(815 Kč bez DPH)
TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/400mm, odnímatelné boční kryty
4 199 Kč
Původně: 4 199 Kč
3 919 Kč / ks
(3 239 Kč bez DPH)
1616 položek celkem
Eufy EufyCam 2 Single Cam (T81143D2)
Tip
Eufy EufyCam 2 Single Cam (T81143D2)
Dostupnost: skladem (4 ks)
3 643 Kč bez DPH
4 408 Kč / ks

1x kamera s rozlišením 1080p, 140° zorný úhel, noční vidění, výdrž baterie bezdrátové kamery až 1rok na jedno nabití, Wi-Fi 2.4G, 8x zoom, upěvnění pomocí šroubení, nebo...

Kód: 9894584
CEL-TEC FDH 40 WiFi
Tip
3 690 Kč
CEL-TEC FDH 40 WiFi
Na dotaz, dodání neznámé
2 340 Kč bez DPH
2 832 Kč / ks

Skrytá FULL HD WiFi kamera ve stolní LED lampičce s otočnou čočkou o 330°. Online přenos skrze mobilní aplikaci, detekce pohybu, manuální spuštění záznamu, diktafon, fotografie,...

Kód: 8525885
Eufy EufyCam 2 Kit: 2xEufyCam (T88413D2)
Tip
Eufy EufyCam 2 Kit: 2xEufyCam (T88413D2)
Dostupnost: skladem (1 ks)
8 115 Kč bez DPH
9 819 Kč / ks

Bezdrátový zabezpečovací systém s centrální jednotkou, 2 x kamery s rozlišením 1080p, 140° zorný úhel, noční vidění, výdrž baterie bezdrátové kamery až 1 rok na jedno nabití,...

Kód: 9894585
TP-LINK TL-PA4010KIT
Tip
1 059 Kč
815 Kč bez DPH
986 Kč / ks

HomePlug 1.0 kompatibilní, standard IEEE802.3/HomePlug AV, 10/100Mbps, max. přenos 500Mb/s, 1x RJ45, sada dvou TP-LINK TL-PA410

Kód: 9050513
TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/400mm, odnímatelné boční kryty
Tip
4 199 Kč
3 239 Kč bez DPH
3 919 Kč / ks

TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/400mm, odnímatelné boční kryty

Kód: 9924944
ASUS RT-AX86S
Novinka Tip
ASUS RT-AX86S
Do týdne
5 431 Kč bez DPH
6 572 Kč / ks

Dvoupásmový herní router AX5700 WiFi 6, kompatibilní s PS5, režim mobilních her, doživotní bezplatné zabezpečení internetu, podpora sítě WiFi, 2,5G port, herní port, adaptivní...

Kód: 9924926
EPOS PC 8 USB
Tip
965 Kč
EPOS PC 8 USB
Dostupnost: skladem (3 ks)
685 Kč bez DPH
829 Kč / ks

EPOS Sluchátka s mikrofonem PC 8 USB

Kód: 9924887
KLEŠTĚ - Ořezávací nástroj - plast
Tip
99 Kč
KLEŠTĚ - Ořezávací nástroj - plast
Dostupnost: skladem (2 ks)
48 Kč bez DPH
58 Kč / ks

Ořezávací (a narážecí) nástroj určený k snadnému odizolování kabeláže typu UTP, FTP a SFTP a jiné mnohovodičové kabely. Výborný pomocník do kapsy.

Kód: 9034233
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
Tip
349 Kč
217 Kč bez DPH
263 Kč / ks

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Kód: 9924835
MIKROTIK RouterBOARD RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE
Novinka Tip
2 299 Kč bez DPH
2 782 Kč / ks

MIKROTIK RouterBOARD RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE, LtAP mini LTE kit

Kód: 9924829
Sennheiser SC 160 USB
Tip
1 890 Kč
1 531 Kč bez DPH
1 852 Kč / ks

SENNHEISER Sluchátka s mikrofonem SC 160 USB

Kód: 9897798
VIVOTEK IB9380-H
Tip
5 293 Kč bez DPH
6 405 Kč / ks

VIVOTEK IB9380-H

Kód: 9923523
Nahoru
Další produkty