APC Back-UPS Pro Herní, 2200 VA, 1320 W, Tower, 230 V, 4 × Schuko a 2 × IEC C13
Kód: 134896
Do týdne
Můžeme doručit do:
záložní zdroj, kapacita 2200 VA (1320 W), přepěťová ochrana, výstupní napětí 230 V, AVR, 6× zásuvka (4× Schuko, 2× C13), zajistí napájení při výpadku el. proudu, USB port, ochrana telefonní a internetové sítě
Detailní informace
Detailní popis produktu
Má 2 USB porty (Typ A + C) pro chytré nabíjení osobních zařízení.
Model BGM2200B-GR
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 2200VA
Kapacita (Watt) 1320W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí 176 - 294 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz +/- 3 Hz (autodetekce)
Jmenovitý vstupní proud 10A
Vstupní zásuvka IEC-320 C14
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 207-253 V
Rozsah výstupní frekvence 50 Hz
Výstupní frekvence Sinusoida
Počet zásuvek 6
Typ zásuvek
(2) USB-A (5 V/ 3 A) & (1) USB-C (5 V / 3 A)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 1080 J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 Ano (až 1Gb)
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - ne za provozu
Typ baterie (Počet) APCRBC216
Typická doba nabíjení 16 h
Záložní časy
Prodloužení doby zálohy Ne
Zátěž 800 W(min) 5:30
Zátěž 100 W(min) 59
Komunikace
USB port Ano
Sériový port Ne
Management karta Ne
SmartConnect Ne
EPO konektor Ne
Managament
Software PowerChute™ Serial Shutdown
Studený start Ano
Self Test Ano
Stavy indikace
Indikátory Ano, barevný LCD vepředu, LED vzadu
Zvukové výstrahy Ano
Multi-funkční LCD zobrazení Ano, včetně barev a "dýchání"
Fyzické parametry
Rozměry (V x Š x H) (mm) 292 x 104 x 409
Hmotnost (kg) 12,34
Výška v racku 0U
Má nárazovou energii 1080 joulů.
Je vybavena automatickou regulací napětí, která koriguje poklesy a rázy napětí na správnou úroveň.
Výstupní zásuvky
2 Schuko pouze s přepěťovou ochranou
2 Schuko zálohované + přepěˇová ochrana
2 IEC 60320 C13 (jedna pouze s přepěťovou ochranou)
součást výrobku kabel USB, přívodní napájecí kabel délky 1,5 metru
napětí baterie 24 V, výměnná baterie APCRBC216
výška 292,10 mm
šířka 104,14 mm
hloubka 408,94 mm
hmotnost přístroje 12,34 kg
Maximální vstupní proud 12 A
Celkové vstupní harmonické zkreslení Méně než 3 % pro plnou zátěž
Max. nastavitelný výkon (W) 1320 W
Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz synchr. se sítí
Wave type Sinusoida
Maximum configurable power in VA 2200 VA
Runtime at 400W 11:00
Runtime at 500W 8:00
Runtime at 600W 05:30
Runtime at 700W 04:00