ASUS VA24EQSB, černá
Kód: 136699
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
monitor LCD, 23,8" IPS FHD, 75Hz, 5ms, výškově stavitelný + Pivot, HDMI, DisplayPort, D-Sub a USB hub, Eye Care
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS VA24EQSB
*23,8palcový Full HD displej (1920 x 1080) s podsvícením LED a IPS panel se 178° zorným úhlem
*Obnovovací frekvence až 75 Hz s technologií Adaptive-Sync zabraňuje tracing a pro ostré a čisté přehrávání videa
*Rozsáhlé možnosti připojení jako HDMI, DisplayPort, D-Sub a USB hub
TCO Certified: Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 4711081557265
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 450
Hmotnost [kg]: 5,2
Integrované reproduktory: ano
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 75
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 3.1 (USB-A): 2
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 540
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
USB 3.1 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm