Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9 Abyss Blue (83DB0014CK)
Kód: 138453
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
notebook 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nits, lesklý, AMD Ryzen 7 8845HS, 16GB RAM DDR5x-6400, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, integr. graf., Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9
* certifikace ENERGY STAR 8.0
* armádní standard MIL-STD-810H
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 8845HS (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1GHz, 16MB Cache)
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-6400
Maximální velikost: 16GB pevná paměť, nelze navýšit
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400 nitů lesklý, 60Hz, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500
Grafická karta: integrovaná grafika AMD Radeon™ 780M
Audio: HD, 2x 2W, Dolby® Audio™; 2x mikrofon
Web kamera: FHD 1080p + IR, ToF senzor
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad Mylar®, 75x120mm
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Pero: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 + BT5.2)
Porty USB:
* 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) - 1x vždy zapnuto
* 2x USB-C® (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) - s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další porty:
* 1x HDMI® 1.4b
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x čtečka microSD karet
Bezpečnostní čip: firmware TPM 2.0
Baterie: integrovaná 57Wh
Výdrž baterie: 9,9h (MobileMark® 25@250 nitů)
Napájení: 65W USB-C®
Barva: tmavěmodrá (Abyss Blue)
Materiál: hliník
Rozměry: 312x221x16,9mm
Hmotnost: od 1,48kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_Slim_5_14AHP9?M=83DB0014CK
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní a kancelářské
Záruka: 24
EAN: 197530145407
Barva: modrá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka paměťových karet: ano
Frekvence operační paměti [MHz]: 6400
Frekvence procesoru [GHz]: 3,8
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 22,1
Hmotnost [kg]: 1,5
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: AMD Radeon 780M
Model procesoru: AMD RYZEN 7 8845HS
Numerická klávesnice: ne
Počet jader procesoru: 8
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Počet USB-C: 2
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Ryzen 7
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano