Sencor SLE 43US850TCSB
Kód: 125991
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
LED SMART televize, 43"(108cm), OS webOS, rozlišení 4K UHD (3840x2160 px), DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDR10, podsvícení Direct LED, HBO MAX, Disney+, Netflix, Apple TV, 3x HDMI, 2x USB, BT
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED SMART televize
SENCOR SLE 43US850TCSB
Operační systém webOS
Obraz:
Úhlopříčka displeje 108 cm (43")
Rozlišení 4K UHD 3840 × 2160 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
Podsvícení Direct LED
Jas 220 cd/m2
Odezva 8 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA75/CA55
GPU: IMG BXE4
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Airplay
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent
Amazon Alexa
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
Skylink FastScan ladění*
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ? 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
Nahrávání na disk (formát PVR-TS) / přehrávání z disku (2x USB port)
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotelový režim
Obsah balení:
Magický ovladač
Základní ovladač
Rychlý průvodce
Stojan
Napájení, spotřeba:
Napájení: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 955 x 599 x 208 mm
Rozměry bez stojanu: 955 x 553 x 90 mm
Hmotnost: 6,1 kg
VESA: 200 x 200
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24
EAN: 8590669352340
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 20,8
Hloubka bez podstavce [cm]: 9
Hmotnost [kg]: 6,1
Hotelový režim: ano
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), zrcadlení obrazu, Nahrávání na USB/ externí disk (PVR)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: WebOS
Počet HDMI: 3
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 95,5
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 109 cm (43")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm