APC Smart-UPS SRT1500RMXLI 1500VA (IEC)
Kód: 9948266
Do týdne
Můžeme doručit do:
záložní zdroj, kapacita 1500 VA (1500 W), přepěťová ochrana, výstupní napětí 230 V, 6× zásuvka C13, zajistí napájení při výpadku el. proudu, USB port
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj.
Model SRT1500RMXLI
Topologie On-Line
Kapacita (VA) 1500VA
Kapacita (Watt) 1500W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
Bypass Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Jmenovité vstupního napětí 220V, 230V, 240 V
Rozsah vstupní frekvence 40 - 70 Hz (automatické nastavení citlivosti)
Jmenovitý vstupní proud -
Vstupní zásuvka IEC-320 C14
Regulace napětí (AVR) Ne
Výstup
Jmenovité výstupního napětí 230 V
Rozsah výstupní frekvence 50/60 Hz ±3 Hz
Výstupní frekvence Sinus
Počet zásuvek 6
Typ zásuvek IEC 320 C13
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 432J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 Ne
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano
Typ baterie (Počet) APCRBC155 (1)
Typická doba nabíjení 3 h
Záložní časy
Prodloužení doby zálohy Volitelně - SRT48BP (max. 10)
Plná zátěž (min) 5.2
Poloviční zátěž (min) 15.2
Komunikace
USB port Ano
Sériový port DB-9 - RS-232
Management karta Volitelně (AP9640, AP9641)
LAN karta Ne
EPO konektor Ano
Managament
Software PowerChute™ Business Edition
Studený start Ano
Self Test Ano
Stavy indikace
Indikátory Ne
Zvukové výstrahy Ano
Multi-funkční LCD zobrazení Ano
Fyzické parametry
Rozměry (V x Š x H) (mm) 432 x 85 x 584
Hmotnost (kg) 20.5
Výška v racku 2U
Informace výrobce
Stránka produktu Zde
Záruka
Měsíce 36/24 (Elektronika/Baterie)
Provedení On-Site
Doplňkové parametry
Kategorie: 1000–5000 VA
Záruka: 36
EAN: 731304340287
Barva: černá
Displej: ano
Hloubka [mm]: 584
Hmotnost [kg]: 20,5
Max. výstupní napětí [V]: 230
Počet zásuvek (IEC 320 C13): 6
Sériový port (RS-232): ano
Skutečný výkon [W]: 1500
Šířka [mm]: 85
Typ napájení: On-line s dvojitou konverzí
Typ UPS: Rack
USB: ano
Výška [mm]: 432
Záložní doba při 100% zátěži [min]: 5,2
Záložní doba při 50% zátěži [min]: 15,2