ASUS ProArt PA27UCGE
Kód: 182476
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27" 4K IPS, 160Hz, 1ms, 600nits, Flicker Free, Repro, USB, HDMI, DP, Audio, VESA, Black
Detailní informace
Detailní popis produktu
Profesionální monitor ASUS ProArt Display PA27UCGE
27palcový, 4K (3840 x 2160), IPS, 600 nitů, 98% DCI-P3, přesnost barev Delta E < 1, 160 Hz, vestavěný motorizovaný kolorimetr, autokalibrace, hardwarová kalibrace, HDR-10, HLG, Auto KVM, LuxPixel™ AGLR, Light Sync, USB-C® PD 96 W, ergonomický stojan, Calman Ready, integrace ColourSpace, ekologický a udržitelný design
Profesionální 4K HDR monitorVýjimečná přesnost barev na dosah ruky
ASUS ProArt Display PA27UCGE je 27palcový 4K HDR monitor určený pro video editory a koloristy, kteří hledají profesionální přesnost barev. S vysokou obnovovací frekvencí 160 Hz, jasem 600 nitů, 98% pokrytím barevného gamutu DCI-P3, přesností barev Delta E < 1 a technologií ASUS Light Sync pro konzistentní výkon podsvícení poskytují ohromující obraz v jakémkoli prostředí. Funkce, jako je vestavěný motorizovaný kolorimetr, samokalibrace a technologie LuxPixel, zajišťují spolehlivé a nerušivé používání. Podpora více formátů HDR (HLG, HDR-10) a rozsáhlá konektivita, včetně USB-C® s napájením 96 W, činí z monitorů PA27UCGE ideální řešení pro kreativní pracovní postupy.
Vynikající 4K HDR obraz
Popusťte uzdu kreativitě s umělou inteligencí
Rozšířená konektivita
Technická specifikace:
ASUS LCD ProArt Display (PA27UCGE)
Part number: 90LM04NC-B01K71
Display
Velikost panelu (palce): 27“
Typ panelu: IPS LED
Pozorovací úhel: 178°/ 178°
Rozlišení: 3840 x 2160
Jas (typ.): 600 nits
Obnovovací frekvence: 160 Hz
Odezva: 1 ms (GTG)
Zakřivení: Ne
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ano
Typ: 2x 2W
Webkamera: Ne
I/O porty
1x USB-C (DP Alt Mode)
1x DisplayPort 1.4
1x HDMI(v2.1)
USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pro sluchátka: Ano
USB-C Napájení: 96 W
Mechanické provedení
Naklonění: Ano (+23° ~ -5°)
Otočení: Ano (+30° ~ -30°)
Otočení do strany: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~120 mm
Vestavěný kolorimetr: Ano (podpora autokalibrace)
Senzor okolního světla: Ano
Senzor přiblížení: Ano
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington: Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Rozměry: 61,24 x 57,47 x 20,18 cm (24,11" x 22,63" x 7,94")
Hmotnost: 6.4 kg
Výbava
Energy Star
EPEAT Gold
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA DisplayHDR 600
Calman Ready
FSC MIX
Shoda s Mac
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"