ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG
Kód: 181140
Do týdne
Můžeme doručit do:
26,5" 2560x1440 WOLED 500Hz 0,03ms 300cd USB 2xHDMI DP
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG
Displej:
Velikost panelu (palce): 26,5
Poměr stran: 16:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Barevný prostor (sRGB): 145 %
Typ panelu: QD-OLED
Skutečné rozlišení: 2560 x 1440
Zobrazovací plocha (VxŠ) : 590,42 x 333,72 mm
Povrch displeje : Antireflexní
Velikost pixelu : 0,229 mm
Jas (typický) : 300 cd/m2
Jas (HDR, špičkový) : 1 000 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 1 500 000:1
Úhel pohledu (CR>=10): 178°/ 178°
Doba odezvy: 0,03 ms (GTG)
Zobrazené barvy: 1073,7 milionů (10 bitů)
Flicker Free: Ano
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Obnovovací frekvence (max.): 500 Hz
ASUS OLED Care:Ano
Vlastnosti:
GamePlus: Ano
Game Visual: Ano
Technologie VRR: Kompatibilní s FreeSync™ Premium Pro a G-SYNC®
Extreme Low Motion Blur: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Technologie GameFast Input: Ano
Shadow Boost: Ano
Aspect Control: Ano
Technologie A.I. Assistant: AI Visual
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Shadow Boost
I/O porty:
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI (v2.1) x 2
Earphone jack
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konstrukce:
Závit pro stativ (1/4"): Ano
Náklon (Tilt): Ano (+20° ~ -5°)
Otáčení do stran (Swivel): Ano (+45° ~ -45°)
Otočení na výšku (Pivot): Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0–110 mm
Držák pro montáž na zeď (VESA): 100 × 100 mm
Osvětlení (Aura): Aura Sync
Senzor přiblížení: Neo Proximity Sensor
Zámek Kensington: Ano
Odkaz na oficiální web:
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg27aqdpg/
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"