ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS
Kód: 170808
Do týdne
Můžeme doručit do:
monitor OLED, 31,5" 3840x2160, 165Hz, 178/178, 0,03ms, VESA, Audio, USB-C, HDMI, DP, Black
Detailní informace
Detailní popis produktu
Herní monitor ROG Strix OLED XG32UCDS ? 32palcový (31,5 palce viditelné plochy) 4K UHD QD-OLED panel, 165 Hz, 0,03 ms, vlastní chladič, senzor přiblížení Neo, ASUS OLED Care Pro, rovnoměrný jas, kompatibilní s G-SYNC® , 99% DCI-P3 a DisplayWidget Center
32palcový herní monitor UHD (3840 x 2160) QD-OLED s obnovovací frekvencí 165 Hz a dobou odezvy 0,03 ms
Rozsáhlé možnosti připojení zahrnují DisplayPort™ 1.4, HDMI® 2.1 a USB-C® s napájením 15 W
JEDEN ZA VŠECHNY
ROG Strix OLED XG32UCDS je 32palcový herní monitor s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 165 Hz. Díky senzoru Neo Proximity Sensor v nové sadě ROG OLED Care Pro se monitor při detekci uživatele přepne na černou obrazovku, čímž chrání před vypálením obrazu.
Super plynulý obraz
Je navržen pro náročné hráče a profesionální tvůrce a nabízí obnovovací frekvenci 165 Hz a dobu odezvy 0,03 ms (GTG) pro superostrý a plynulý obraz.
VÁŠ MONITOR, VAŠE CESTA
Ovládání poměru stran
Pro soutěživé hráče, kteří jsou zvyklí spíše na nižší rozlišení, dokáže XG32UCDS zobrazit obraz s poměrem stran 4:3 v rozlišení 1280 x 960 nebo 1024 x 768. Alternativně si uživatelé mohou zahrát na 24,5palcovém (24,5” simulačním) monitoru s obnovovací frekvencí 165 Hz. Můžete si kdykoli užít oba režimy, ať už jde o AAA hry nebo FPS soutěžní hry.
Technická specifikace:
Display
Velikost panelu (palce): 31,5
Poměr stran: 16:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Typ panelu: QD-OLED
Skutečné rozlišení: 3840x2160
Plocha displeje: Antireflexní
Kontrastní poměr (typ.): 1 500 000:1
Pozorovací úhel (CR?10): 178°/ 178°
Doba odezvy: 0,03 ms (GTG)
Bez blikání: Ano
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
Obnovovací frekvence (max.): 165 Hz
Zvuk a kamera
Reproduktor: Žádný
I/O porty
DisplayPort 1.4 DSC 1x
HDMI (v2.1) 2x
USB-C 1x (alternativní režim DP)
Zdířka pro sluchátka: Ano
Napájení přes USB-C: 15 W
Mechanické provedení
1/4" stativový objímkový prvek: Ano
Náklon: Ano (+20° ~ -5°)
Otočný: Ano (+25° ~ -25°)
Nastavení výšky: 0~110 mm
Montáž na stěnu VESA: 100x100mm
Snímač přiblížení: Neo senzor přiblížení
Kensington lock slot: Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Rozměry se stojanem: 71,8 x 56,2 x 18,8 cm (28,27" x 22,13" x 7,40")
Hmotnot se stojanem: 6,6 kg
Výbava
GamePlus: Ano
Vizuální stránka hry: Ano
Technologie VRR: Kompatibilní s FreeSync Premium Pro
Extrémně nízké rozmazání pohybem: Ano
DisplayWidget: Ano, Centrum DisplayWidgetů
Technologie vstupu GameFast: Ano
Zesílení stínu: Ano
Ovládání poměru stran: Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 4711387871409
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,03
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 188
Hmotnost [kg]: 6,6
Jas [cd/m2]: 1000
Kontrast: 1500000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 165
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible
Šířka [mm]: 718
Typ displeje: OLED
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 31,5
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm