ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG
Kód: 181628
Do týdne
Můžeme doručit do:
monitor OLED 31,5" 3840x2160, 240Hz, 0,03ms, 178/178, DP, HDMI, USB, Audio, VESA, Black
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS XG32UCWMG
Displej
Panel: WOLED
Velikost: 31,5”
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 3840 × 2160
Plocha zobrazení (š × v): 696,6 × 391,8 mm
Povrch: lesklý
Velikost pixelu (pixel pitch): 0,182 mm
Jas (HDR, peak): 1 300 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 1 500 000 : 1
Pozorovací úhly: 178° / 178°
Rychlost odezvy: 0,03 ms (GtG)
Počet barev: ~ 1 073,7 milionů (10 bit)
Flicker-free: ano
Podpora HDR: HDR10
Maximální obnovovací frekvence: 240 Hz
Dual Mode (Frame Rate Boost): ano
ASUS OLED Care: ano
Vlastnosti
GamePlus: ano
Game Visual: ano
VRR technologie: FreeSync Premium Pro & G-SYNC kompatibilní
Extreme Low Motion Blur: ano
DisplayWidget / DisplayWidget Center: ano
GameFast Input technologie: ano
Shadow Boost: ano
Aspect Control: ano
AI Assistant Technology: AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost
I/O porty
DisplayPort 1.4 DSC: 1
HDMI (verze 2.1): 2
USB-C (s podporou DP Alt Mode): 1
USB Hub: 3 × USB 3.2 Gen 1 Type-A
USB-C Power Delivery: 15 W
Sluchátkový výstup (earphone jack): ano
Konstrukce
1/4” závit pro stativ (tripod socket): ano
Natočení (tilt): +20° až –5°
Otočení (swivel): +15° až –15°
Nastavení výšky: 0 až 80 mm
VESA montáž: 100 × 100 mm
Osvětlení (Aura Sync): ano
Senzor přiblížení (Neo Proximity Sensor): ano
Kensington zámek: ano
Odkaz na oficiální web:
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg32ucwmg/
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"