ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
Kód: 153962
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31,5" 4K herní monitor WOLED s všestranným duálním režimem (4K 240Hz nebo FHD 480Hz)
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
* technologie ROG OLED Anti-flicker pomáhá snižovat blikání při kolísání obnovovací frekvence
* DisplayWidget Center
* kompatibilní s s G-SYNC a AMD FreeSync Premium Pro
* DCI-P3 99%
* technologie GamePlus
* TÜV Flicker-free
* TÜV Low Blue Light (hardwarové řešení)
* VESA DisplayHDR 400
* FSC MIX
* Aura Sync
* vlastní chladič
Typ obrazovky: WOLED
Úhlopříčka: 31,5"
Rozlišení: 3840x2160
Zakřivení: ne
Rozteč bodu: 0,182mm
Obnovovací frekvence: 240Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Jas: 450cd/m2
Kontrast: 1500000:1
Odezva: 0,03ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1073,7mil
Audio: SPDIF out
Porty:
* 1x DisplayPort 1.4 DSC
* 2x HDMI (v2.1)
* 1x USB-C (DP Alt Mode & USB 3.2)
* 1x USB-A (USB 3.2 Gen 1)
* 1x SPDIF out (optický digitální audio výstup)
* 1x sluchátkový konektor 3,5mm
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: Stand By režim: Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
* otočení: ano (+15° ~ -15°)
* pivot: ne
* nastavení výšky: 0 ~ 80 mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 714x579x274mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 714x430x71mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 4,5kg/7,3kg
Záruka: 3 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"