ASUS VA24DQFS, černá
Kód: 154244
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24" monitor LCD, IPS, Full HD, LED, 100Hz, Pivot
Detailní informace
Detailní popis produktu
24" ASUS VA24DQFS
Nabízený monitor ASUS s úhlopříčkou 24" se standardním Full HD (1920 × 1080) rozlišením je ideální na práci s kancelářskými balíky, psaní e-mailů a hledání informací v internetovém prohlížeči. Mimo jiné dobře poslouží i pro občasné hraní her, sledování videí a filmů. S jeho IPS panelem získáte výbornou reprodukci barev a obraz zůstane stejně kvalitní, i když změníte pozorovací úhel. Toho lze využít při přípravě dokumentů před tiskem nebo při tvorbě prezentací. Povrch displeje s matnou úpravou neodráží od monitoru světlo v místnosti a rovněž pomáhá proti světlu z okna. Jeho širokoúhlý formát 16:9 umožňuje rozšíření prostoru pro multitasking. IPS panel nasvěcují LED diody. Maximální jas 300 cd/m2 je dobrou volbou pro práci mimo přímé sluneční paprsky a rovněž se hodí do místností, které nejsou příliš osvětlené. Lze jej přimontovat za pomoci tzv. VESA uchycení 100×100 na zeď. To oceníte, pokud pracujete na menším stole nebo s větším množstvím monitorů. Takového rozložení mohou využít lidé, kteří se věnují tradingu, sledování kamerových systémů apod.
*Pracujte efektivně s tímto 24" monitorem ASUS s Full HD (1920 × 1080) rozlišením
*Pro zobrazení barev využívá IPS panel s obnovovací frekvencí až 100 Hz a dobou odezvy 1 ms
*Matná úprava displeje redukuje odlesky a pomáhá předcházet únavě očí
*Širokoúhlý poměr stran 16:9 poskytuje více prostoru pro multitasking
*Monitor disponuje LED podsvícením
*Monitor s rovnou konstrukcí
Displej:
Velikost panelu (palce): 23,8
Poměr stran: 16:9
Oblast zobrazení (š × v): 527,04 × 296,46 mm
Povrch displeje: Matný (Anti-Glare)
Typ podsvícení: LED
Typ panelu: IPS
Pozorovací úhly (CR>=10, H/V): 178° / 178°
Pixel pitch: 0,2745 mm
Rozlišení: 1920 × 1080
Barevný prostor (sRGB): 99 %
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastní poměr (max.): 3000:1
Kontrastní poměr (typický): 1300:1
Počet barev: 16,7 M
Doba odezvy: 1 ms MPRT
Maximální obnovovací frekvence: 100 Hz
Flicker-free: Ano
Vlastnosti:
SPLENDID technologie: Ano
Výběr teploty barev: Ano (4 režimy)
GamePlus: Ano
QuickFit: Ano
HDCP: Ano, 1.4
VRR technologie: Ano (Adaptive-Sync)
Motion Sync: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Low Blue Light: Ano
Eye Care+ technologie: Ano
I/O porty:
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v1.4) x 1
VGA x 1
USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Earphone Jack
PC Audio Input
Audio:
Speaker : Yes(2Wx2)
Konstrukce:
Náklon: Ano (+35° ~ -5°)
Natočení: Ano (+180° ~ -180°)
Pivot: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0 ~ 130 mm
VESA uchycení na stěnu: 100 × 100 mm
Kensington zámek: Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 4711387754122
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: C
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 212
Hmotnost [kg]: 5,1
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 2.0 (USB-A): 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 539
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 24
USB 2.0 (USB-A): ano
USB 3.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm