AXAGON ACU-DPQ65, GaN nabíječka do sítě, 3x port, 65W
Kód: 9918134
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
GaN nabíječka do sítě <240V / 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple. Celkový výkon 65W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Díky celkovému výkonu 65W nabíječka dobíjí notebooky, telefony a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také dva oboustranné USB-C konektory.
Pokročilý systém ochran na výstupu nabíjecího adaptéru chrání nabíjené zařízení před poškozením.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstupy:
• tři výstupy
• 1x USB type A port QC (telefony): Quick Charge 3.0 - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• 1x USB type C port PD2 (telefony): Power Delivery 3.0 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• 1x USB type C port PD1 (notebooky, telefony): Power Delivery 3.0 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
• maximální výkon QC portu 30W
• maximální výkon PD2 portu 33W
• maximální výkon PD1 portu 65W
• maximální výkon QC + PD1 63W
• maximální výkon QC + PD2 24W
• maximální výkon PD1 + PD2 63W
• maximální výkon QC + PD1 + PD2 60W
• celkový maximální výkon 65W
• celkový maximální proud 5A
Podporované technologie nabíjení:
USB type A port QC (max. 30W): Rychlé nabíjení QC2.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP, PE+, SMART nabíjení max. 5V/4.5A
USB type C porty PD1 (max. 65W) a PD2 (max. 33W): Rychlé nabíjení PD 2.0, PD 3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP, PE+, PSS 3.3-11V/3A, SMART nabíjení max. 5V/3A, rychlé nabíjení Apple
Nabíječka nabíjí zařízení s těmito technologiemi:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• Smart 5V/4.5A nabíjení, Qualcomm Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad)
• AFC - rychlonabíjení zařízení s podporou Samsung Adaptive Fast Charging.
• FCP - rychlonabíjení zařízení s podporou Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP - rychlonabíjení zařízení s podporou Huawei SuperCharge Protocol.
• PE+ - rychlonabíjení zařízení s podporou MediaTek Pump Express+ a Pump Express+ 2.0.
• PPS - nabíjení pomocí protokolu Programable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+) 3.3 - 11V / 3A.
• PD - rychlonabíjení zařízení s podporou Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
• PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max a iPad Pro, iPad Air.
• PD - rychlé nabíjení (až 65W) notebooků Lenovo, HP, Dell, Apple MacBook, Acer, Asus a dalších.
Nabíječka podporuje funkce WIV, AIC, CC:
Komplexní ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Ochrana výstupu proti proudovému přetížení.
• Over Voltage Protection. Ochrana proti přepětí na výstupu.
• Over Temperature Protection. Ochrana proti přehřátí adaptéru.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti zkratu na výstupu.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 103 x 36 x 32 mm včetně vidlice,