CHIEFTEC SFX-250VS 250W
Kód: 104405
Do týdne
Můžeme doručit do:
Zdroj, SFX, 250W, aktivní PFC, 80mm ventilátor, 85+
Detailní informace
Detailní popis produktu
CHIEFTEC SFX-250VS
Zdroj vybavený 80 mm ventilátorem. Nabízí aktivní PFC. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 85PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 250 W
Velikost ventilátoru: 80 mm
Certifikace: 85 PLUS
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4pin, 1x ATX 4pin, 2x SATA, 2x molex, 1x floppy
Rozměry: 125 x 100 x 64 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: 200W až 349W