CHIEFTEC Smart GPS-400A8 400W
Kód: 9303096
Do týdne
Můžeme doručit do:
zdroj PC ATX 2.3, 400W, 20+4 pinů, 12cm ventilátor, PFC aktivní, 80+, 3x SATA, 2x Molex, 1x PCIe 6+2 pin, balení bulk, kabel
Detailní informace
Detailní popis produktu
Maximální výkon: 400W
Vstup napájení: 230V / 4A
Frekvence: 47-63 Hz
Specifikace: ATX 12V 2.3
Formát: PS II
Účinnost: > 80%
Rozměry (HxŠxV): 140 mm x 150 mm x 87 mm
PFC: Aktivní PFC (0,9) (pouze na 230V)
Ventilátor: 120mm silent fan
Ochrany: UVP, OVP, SCP, OPP, OCP, OTP, AFC
Max. odběr:
+5V: 18A
+3,3V: 22A
+5V & +3,3V celkově: 120W
+12V 1: 18A
+12V 2: 17A
+12V 1 & +12V 2 celkově: 336W
P.F.: >0,9
-12V: 0,3A / 3,6W
+5VSB: 2,5A / 12,5W
Konektory:
20+4PIN: 1
SATA: 3
Molex/Floppy: 3 / 1
4PIN 12V: 1
8PIN PCIe (6+2): 1
Doplňkové parametry
Kategorie: 400W až 499W
Záruka: 24
EAN: 4710713239517
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 140
Modulární kabeláž: ne
Počet CPU 4 pin: 1
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 1