Eaton 5PX1500IRT2UG2
Kód: 9924094
Do týdne
Můžeme doručit do:
Záložní zdroj, 1/1 fáze, 1500VA, 1500W, rack/tower, 2U, 8x IEC C13, 1x IEC C14
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce výkonná UPS Eaton 5PX Gen2 poskytuje spolehlivou ochranu a záložní napájení např. pro datová centra, IT, datové sítě, datová úložiště a telekomunikace, infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví atd. Průběžně monitoruje podmínky napájení, reguluje napětí a frekvenci elektrické sítě, ale také měří spotřebu energie. Nový grafický LCD displej poskytuje přehledné informace o stavu jednotky UPS a měření na jedné obrazovce. UPS 5PX nabízí sériové rozhraní, USB, relé kontakty pro připojení a slot pro přídavnou komunikační kartu. Záložní zdroj nabízí také funkci vzdáleného vypnutí. Umístění je možné do 19" Racku (výška jednotky je 2U) nebo jako Tower (samostatně stojící).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: Rack/Tower
Typové číslo: 5PX1500IRT2UG2
Zátěž (VA/W): 1500/1500
Účinnost: až 96 %
Baterie: 4x 12 V (9 Ah)
Uživatelské rozhraní: vícejazyčný grafický LCD displej
Další porty: 1x konektor pro přídavný bat. modul, 1x konektor pro auto. rozpoznání bat. modulu
Rozměry: 448 x 438 x 85,5 mm
Hmotnost: 22,4 kg
Barva: černá
Vstupní
Připojení vstupu: 1x IEC-320-C14
Jmenovité napětí: AC 160-294 V (nastavitelné na 150-294 V)
Kmitočet: 50/60 Hz (povolený rozsah 47-70 Hz, 40 Hz v režimu nízké citlivosti)
Jmenovitý proud: 10 A při 230 V
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8x IEC-320-C13
Jmenovité napětí: AC 230 V (nastavitelné na 200/208/220/230/240 V)