FSP SFX FSP350-50SAC 80PLUS BRONZE, bulk, 350W
Kód: 9945952
fsp sfx fsp350 50sac 80plus bronze bulk 350w ien416792
Do týdne
Detailní popis produktu
Vlastnosti
*Certifikováno CB 62368-1
*80 Plus Bronze
*Intel Design ATX 12V V1.4
*Nízká úroveň hluku
*Nadproudová ochrana
*Ochrana proti přehřátí
*Ochrana před vysokým napětím
Technické parametry
*Model: FSP350-50SAC
*Formát: SFX
*PFC: Aktivní PFC
*Ventilátor: 80mm
*Rozměry: 100 x 125 x 63.5 mm
*Účinnost: >85%
*Vstupní napětí: 90-264Vac
*Vstupní proud: 115Vac @ 5A, 230Vac @ 2A
*Frekvence: 50-60Hz
*Výkon: 350W
*Certifikace 80PLUS: 80 Plus Bronze
Konektory:
* 1x 20+4 Pin
* 1x CPU 4 Pin
* 2x SATA
* 3x MOLEX
* 1x Floppy 4 Pin
Bližší informace naleznete v datasheetu (záložka Odkazy).
Doplňkové parametry
Kategorie: 350W až 399W
Záruka: 24
EAN: 4713224523434
Barva: stříbrná
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Bronze
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 100
Počet CPU 4 pin: 1