GEMBIRD WM-80ST-02, 37"-80" (60kg), otočný a náklopný
Kód: 117128
Do týdne
Můžeme doručit do:
Držák TV WM-80ST-02, 37"-80" (60kg), otočný a náklopný
Detailní informace
Detailní popis produktu
GEMBIRD Držák TV, full motion, náklopný a otočný
Těžký ocelový držák na TV na stěnu
Podporuje většinu 37” - 80” LCD TV
Kompatibilní s VESA, max. 600 mm x 400 mm
Umožňuje otáčení až o 120 stupňů a naklánění o 20 stupňů
Vzdálenost od stěny: 58 - 402 mm