Ingco HRHT042301D Váleček malířský 230mm s rukojetí na drsný povrch
Kód: 6899254
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Váleček malířský 230mm s rukojetí na drsný povrch
Detailní informace
Detailní popis produktu
Malířský váleček o délce 9" (230 mm) bez rukojeti je určen pro použití na hladkých površích. Vyroben z kvalitního mikrovlákna s výškou vlasu 12 mm, který zajišťuje rovnoměrné nanášení barvy a hladký povrch nátěru. Váleček je kompatibilní s držáky a rukojeťmi modelů HRHT042301D, HRHT042301 a HRHT442302T, což umožňuje snadnou výměnu a pohodlnou práci.
Klíčové vlastnosti:
Délka válečku: 9" (230 mm)
Materiál: mikrovlákno
Výška vlákna: 12 mm