Makita DTW190RFJ Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
Kód: 9910536
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lehký a kompaktní stroj
Maximální utahovací moment až 190 Nm
Upínání nástroje čtyřhran 1/2"
LED osvětlení pracovní plochy
Součástí dodávky jsou dva akumulátory BL1830, rachlonabíječka a kufr
Technické parametry
Akumulátor Li-ion 18 V/3,0Ah
Otáčky naprázdno 0 - 2.300 min-1
Počet úderů naprázdno 0 - 3.000 min-1
Max. utahovací moment 190 Nm
Standardní šroub M8 - M16
Upínání nástroje čtyřhran 1/2"
Hmotnost 1,8 kg
Rozměry (DxŠxV) 176 x 79 x 237 mm