Nedis MPWD50CBK
Kód: 120134
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Mikrofon, drátový, pro karaoke, 6,35mm jack, 5m odnímatelný kabel, kovový, s pouzdrem, černo-šedý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nedis MPWD50CBK
Všestranný mikrofon s kardioidní charakteristikou, odolným kovovým tělem a vynikajícími zvukovými vlastnostmi je ideální pro karaoke. Je vybaven vypínačem a 5 m dlouhým odpojitelným kabelem s konektorem 6,35 mm jack. Součástí balení je přepravní pouzdro pro bezpečné přenášení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 6,35 mm jack
Délka kabelu: 5 m
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 14 kHz
Citlivost mikrofonu: -72 dB
Impedance: 600 Ohm