Philips 24E1N1100A/00
Kód: 137207
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
monitor, FHD 1920x1080@120Hz, panel IPS, W-LED, 300cd, 1500:1, 4ms GtG, HDMI, D-Sub, repro 2x 2W, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - IPS panel, 100Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Obnovovací frekvence 100 Hz pro ultraplynulý obraz
Tento displej Philips obnovuje obraz na obrazovce až 100krát za sekundu, takže je tento monitor mnohem rychlejší než standardní displej. Díky 100Hz snímkové frekvenci mohou hráči najít na obrazovce ty kritické obrazy, které zobrazují pohyb nepřátel v mimořádně plynulém pohybu, takže je lze snadno zaměřit.
Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů
Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz a plynulé hraní
Specifikace
Možnosti připojení
Vstup signálu VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
Vstup synchronizace Samostatná synchronizace
Vstup/výstup audia Výstup audio
Audio-in
Připojení HDCP HDCP 1.4 (HDMI)
Obraz/displej
Velikost panelu 60,5 cm (23,8")
Poměr stran 16:9
Typ LCD panelu Technologie IPS
Typ podsvícení Systém W-LED
Rozteč obrazových bodů 0,2745 × 0,2745 mm
Jas 250 cd/m2
Barevnost displeje 16,7 milionu
Kontrastní poměr (typický) 1300:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Reakční doba (typická) 4 ms (šedá-šedá)
Úhel sledování
178o (H) / 178o (V)
@ C/R > 10
Vylepšení obrazu Hraní SmartImage
Maximální rozlišení 1920 x 1080 při 120 Hz
Oblast sledování 527,04 (š) x 296,46 (v)
Snímková frekvence VGA: 30 kHz–85 kHz (H) / 48 Hz–60 Hz (V); HDMI: 30 kHz–115 kHz (H) / 48 Hz–100 Hz (V)
Technologie sRGB Ano
Bez blikání Ano
Hustota pixelů 92,56 PPI
Režim LowBlue Ano
Povrch obrazovky Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
MPRT 1 ms
EasyRead Ano
Adaptive sync Ano
Pohodlí
Vestavěné reproduktory 2 W x 2
Kompatibilita se stand. Plug & Play DDC/CI
Operační systém Mac OS X
Technologie sRGB
Windows 11 / 10
Pohodlí uživatele
Zapnuto/Vypnuto
Nabídka
Objem
Vstup
Hraní SmartImage
Jazyky zobrazení na obrazovce OSD Brazilská portugalština
Čeština
Nizozemština
Čeština
Finština
Francouzština
Němčina
Řecká
Maďarština
Italština
Japonština
Korejština
Polština
Portugalština
Ruština
Zjednodušená čínština
Španělština
Švédština
Tradiční čínština
Turečtina
Ukrajinština
Další výhody
Zámek Kensington
Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
Sklopné provedení -5/20 stupeň
Spotřeba
Napájení
Externí
Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto 0,3 W (typ.)
Zapnuto 14,5 W (typ.)
Pohotovostní režim 0,5 W (typ.)
Indikátor napájení LED
Provoz – bílá
Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Značka energetické třídy D
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H) 610 x 370 x 124 mm
Výrobek bez stojanu (mm) 542 x 316 x 45 mm
Výrobek se stojanem (max. výška) 542 x 417 x 180 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg) 4,68 kg
Výrobek se stojanem (kg) 2,92 kg
Výrobek bez stojanu (kg) 2,57 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výška Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Rozsah teplot (provozní) 0 až 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF) 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
Relativní vlhkost 20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací) -20 až 60 °C
Udržitelnost
Životní prostředí a energie RoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu 100 %
Konkrétní látky
Bez rtuti
Kryt bez PVC / BFR
Shoda a standardy
Regulační opatření
BSMI
CB
Značka CE
EAC
FCC
ICES-003
MEPS
PSB
TUV/ISO9241-307
TUV-BAUART
VCCI
Skříňka
Barva Černá
Dokončení Texturované
Obsah balení
Kabely Kabel HDMI, napájecí kabel
Monitor se stojanem Ano
Uživatelská dokumentace Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 8712581804244
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: D
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 18
Hmotnost [kg]: 2,51
Integrované reproduktory: ano
Kontrast: 1500:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Počet HDMI: 1
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 541
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka: 23,8
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 24
VESA (rozměr): 100 × 100 mm