Strong SRT32HF2003, 32”
Kód: 136581
Do týdne
Můžeme doručit do:
Televize LED, 81cm, HD Ready, IQR 100 (50Hz), Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, CI+, VESA 200×200, repro 10 W, en. třída E
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dopřejte si nezapomenutelné vizuální zážitky zejména díky technologii LED. Velkou radost budou mít také příznivci rychlých scén díky 50 / 60Hz obnovovací frekvenci panelu. Ke skvělému obrazu se přidává ohromující zvuk pod vedením 10W reproduktorů. Vzhled televize dotváří černá barva.
Televizi můžete připevnit na stěnu za pomoci držáku VESA s rozměry 200×200 mm. Dálkový ovladač je součástí výrobku.
Hlavní vlastnosti televize 32" STRONG SRT32HF2003
Podobnou filmovou atmosféru, jako byste byli v kině, vám zprostředkuje televize STRONG
Fantastické obrazové zážitky nabízí technologie LED
Příznivci rychlých scén budou mít obrovskou radost ze 50 / 60Hz obnovovací frekvence
Budete obklopeni brilantním zvukem 10W reproduktorů
Při maximální úrovni jasu se vám zobrazí barvy v jejich skutečné, syté a přirozené podobě 180 cd/m2
Užijte si detailní HD Ready rozlišení na 32" úhlopříčce
Disponuje podsvícením Direct LED
Picture quality index odpovídá 100 CMR
Obraz přináší úžasnou podívanou
Ponechte starosti stranou, pohodlně se usaďte a vychutnejte si detailní HD Ready rozlišení na 32" úhlopříčce. Technologie Direct LED poskytuje přesné zónové podsvícení, které se přizpůsobuje obsahu obrazu a poskytuje nejlepší kontrast a reprodukci barev.
LED pro nezapomenutelný zážitek z živých a přirozených barev
Strong SRT32HF2003
LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 10 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 5 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: do 32" (do 82 cm)
Záruka: 24
EAN: 9120072375019
Barva: černá
Energetická třída: E
Hloubka [cm]: 18
Hloubka bez podstavce [cm]: 8,1
Hmotnost [kg]: 3,7
Hotelový režim: ano
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Počet HDMI: 3
Počet USB: 1
Rozlišení: HD Ready (1366 x 768)
Smart TV: ne
Šířka [cm]: 72,3
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 81 cm (32")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm