Strong SRT43UD6593, 43”
Kód: 133612
Do týdne
Můžeme doručit do:
LED televize, Smart, 43", 4K Ultra HD 3840×2160, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, Wi-Fi, Android 11, en. tř. G, černo-stříbrná
Detailní informace
Detailní popis produktu
Televize SMART ANDROID LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Google Assistent, párování s mobilním zařízením, VESA 200×200, repro 10 W, Dolby Audio, en. třída G
Nadšení budou i milovníci dynamických scén díky 50 / 60Hz obnovovací frekvenci panelu. Brilantní obraz doprovází také ohromující zvuk pod taktovkou 10W reproduktorů.
Televizi můžete připevnit na stěnu pomocí držáku VESA s rozměry 200×200 mm. Dálkový ovladač je zahrnut v balení.
Hlavní vlastnosti televize 43" STRONG SRT43UD6593
Filmy jako v kině vám zprostředkuje televize STRONG
Neuvěřitelné vizuální zážitky nabízí technologie LED a podporované formáty HDR10
Fanoušci dynamických scén budou nadšeni ze 50 / 60Hz obnovovací frekvence
Excelentní obrazový výkon podtrhuje brilantní zvuk 10W reproduktorů
Užijte si detailní 4K Ultra HD rozlišení na 43" úhlopříčce
Smart TV STRONG využívá novodobou technologii operačního systému Android TV
Disponuje podsvícením Direct LED
K dispozici jsou funkce HDR a Local Diming
Bezchybný zvuk má na starost Dolby Audio
K oblíbeným smart funkcím se řadí HbbTV, chytrý ovladač, ovládání hlasem a webový prohlížeč
Překvapí vás výjimečně ostrý obraz
Odhoďte všechny starosti, pohodlně se usaďte a vychutnejte si detailní 4K Ultra HD rozlišení na 43" úhlopříčce. Televize STRONG je díky svému velkému množství pixelů po celé ploše obrazovky schopna zobrazovat velice podrobný obraz. Značení 4K představuje čtyřnásobný počet zobrazovaných bodů v porovnání s klasickou Full HD obrazovkou.
LED nabízí autentické a realistické barvy
Využívejte všechny smart funkce televize STRONG
Vychutnejte si nekonečný přístup k oblíbeným multimediálním funkcím
Barevná hloubka:
10
Rozměry:
61,3 × 96,3 × 22,6 cm (vך×h)
Rozměry bez podstavce:
56,1 × 8,2 cm (v×h)
Hmotnost:
7,1 kg
Maximální rozlišení:
4K Ultra HD
HDMI:
USB:
Napájení:
100-240V
Typ tuneru:
DVB-T2 HEVC, DVB-S2 a DVB-C
Vstupy a výstupy:
USB, LAN, HDMI 2,1, sluchátkový výstup, digitální optický/Digitální audio výstup a CI / CI+
Strong SRT43UD6593
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 43" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR10, Google Assistant a Image Quality Ratio 1000. Jako operační systém byl zvolen Android 11.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 43"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá–stříbrná
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24
EAN: 9120072376108
Barva: stříbrná
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 22,6
Hloubka bez podstavce [cm]: 8,2
Hmotnost [kg]: 7,1
Chromecast: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Google Assistant
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Android
Počet HDMI: 3
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 96,3
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 109 cm (43")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm