XtendLan

96 položek celkem
XtendLAN PLA filament 1,75mm lesklý měděné barvy 1kg
396 Kč bez DPH
479 Kč / ks

Plastické vlákno, pro 3D tisk, PLA, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, lesklé měděné barvy

Kód: 9944991
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 7m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
206 Kč bez DPH
249 Kč / ks

Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 7m, G.652d, LS0H

Kód: 127709
XtendLan filament PETG 1kg černý
355 Kč bez DPH
429 Kč / ks

tisková struna, filament pro 3D tisk, plastové vlákno, materiál PETG, 1.75mm, 1kg, černá

Kód: 9923202
XtendLan filament PETG 1kg azurově modrý
388 Kč bez DPH
469 Kč / ks

tisková struna, filament pro 3D tisk, plastové vlákno, materiál PETG, 1.75mm, 1kg, azurově modrá

Kód: 9923142
XtendLAN PLA filament 1,75mm zářivě modrý 1kg
404 Kč bez DPH
489 Kč / ks

Plastické vlákno, pro 3D tisk, PLA, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, zářivě modré

Kód: 9999646
XtendLAN PLA filament 1,75mm tělové barvy 1kg
404 Kč bez DPH
489 Kč / ks

Plastické vlákno, pro 3D tisk, PLA, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, tělové barvy

Kód: 9999645
XtendLAN PLA filament 1,75mm modrý poměnkový 1kg
379 Kč bez DPH
459 Kč / ks

Plastické vlákno, pro 3D tisk, PLA, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, modré poměnkové

Kód: 9999644
XtendLAN PLA filament 1,75mm lesklý stříbrný 1kg
412 Kč bez DPH
499 Kč / ks

Plastické vlákno, pro 3D tisk, PLA, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, lesklé stříbrné

Kód: 9999642
XtendLan filament PETG 1kg průhledný/natural
412 Kč bez DPH
499 Kč / ks

tisková struna, filament pro 3D tisk, plastové vlákno, materiál PETG, 1.75mm, 1kg, průhledná bílá natural

Kód: 9924451
XtendLan filament PETG 1kg žlutý
388 Kč bez DPH
469 Kč / ks

tisková struna, filament pro 3D tisk, plastové vlákno, materiál PETG, 1.75mm, 1kg, žlutá

Kód: 9924454
XtendLan filament PLA 1kg šedý
412 Kč bez DPH
499 Kč / ks

tisková struna, filament pro 3D tisk, plastové vlákno, materiál PLA, 1.75mm, 1kg, šedá

Kód: 9923767
XtendLan filament PLA 1kg žlutý
388 Kč bez DPH
469 Kč / ks

tisková struna, filament pro 3D tisk, plastové vlákno, materiál PLA, 1.75mm, 1kg, žlutá

Kód: 9923765
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 96 položek celkem