ZYXEL

78 položek celkem
NE ZYXEL LTE5388-M804 4G LTE Router,wireless AC1200,slot na SIM,4xGLAN
Tip
4 360 Kč bez DPH
5 276 Kč

ZYXEL LTE3302-M432 4G LTE Router,wireless N300, SIM,2xLAN

Kód: 9906367
ZYXEL LTE5366-M608
Tip
5 790 Kč
3 820 Kč bez DPH
4 622 Kč

NE ZYXEL LTE5366-M608 4G LTE Router,wireless AC1200,slot na SIM,4xGLAN

Kód: 311674
ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
Tip
1 850 Kč bez DPH
2 239 Kč

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové...

Kód: 32833
Tip
1 385 Kč bez DPH
1 676 Kč

ZYXEL GS1100-16 v2 16-port Gigabit Ethernet Switch,fanless

Kód: 9905699
ZYXEL GS2210-8
Tip
ZYXEL GS2210-8
Skladem (1 ks)
4 327 Kč bez DPH
5 236 Kč

ZYXEL GS2210-8 switch,8xGLAN,2xDual

Kód: 409884
ZYXEL GS1920-24V2 (GS1920-24V2-EU0101F)
Tip
4 417 Kč bez DPH
5 345 Kč

ZYXEL GS1920-24V2, 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24xGLAN, 4xLAN/SFP, fanless

Kód: 447095
ZYXEL WSQ50 (WSQ50-EU0301F)
Tip
10 202 Kč bez DPH
12 344 Kč

ZYXEL Multy X WiFi System, AC3000 Tri-Band WiFi,3ks

Kód: 447094
ZYXEL WSQ50 (WSQ50-EU0101F)
Tip
4 231 Kč bez DPH
5 119 Kč

ZYXEL Multy X WiFi System, AC3000 Tri-Band WiFi,1ks

Kód: 447061
ZYXEL VPN2S
Tip
ZYXEL VPN2S
Do týdne
3 382 Kč bez DPH
4 092 Kč

ZYXEL VPN2S Gigabit Firewall,20xVPN,4xLAN,1xWAN,2xUSB

Kód: 311638
ZYXEL NBG6817 Armor Z2 (NBG6817-EU0101F)
Tip
4 655 Kč bez DPH
5 632 Kč

ZYXEL NBG6817 ARMOR Z2,Dual Band AC2600 Wireless Router,802.11ac,800+1733Mbps,2,4/5GHz,1xGWAN,4xGLAN,2xUSB,WPS

Kód: 409946
ZYXEL USG 20W-VPN (USG20W-VPN-EU0101F)
Tip
6 782 Kč bez DPH
8 206 Kč

ZYXEL USG20W-VPN Wireless AC Firewall,10xVPN (IPSec/L2TP),5xSSL,1xWAN,1xSFP,4xLAN/DMZ,1xUSB

Kód: 311510
ZYXEL LTE4506
Tip
ZYXEL LTE4506
Do týdne
3 184 Kč bez DPH
3 853 Kč

ZYXEL LTE4506,WiFi HomeSpot router 4G Dual-Band

Kód: 409239
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 78 položek celkem