ZYXEL

50 položek celkem
ZYXEL XGS1210-12
3 274 Kč bez DPH
3 962 Kč / ks

ZYXEL XGS1210-12,8-Port Gigabit webmanaged Switch, 8x gigabit RJ45, 2x 10GbE SFP+

Kód: 9909636
ZYXEL XGS1250-12 (XGS1250-12-ZZ0101F)
4 122 Kč bez DPH
4 988 Kč / ks

ZYXEL XGS1250-12 12-port Gigabit Webmanaged Switch,8xGLAN,3xMultiGig 1/2.5/5/10G,1xSFP+

Kód: 9912707
ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
1 757 Kč bez DPH
2 126 Kč / ks

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové...

Kód: 32833
3 216 Kč bez DPH
3 891 Kč / ks

Zyxel XGS1210-12,8-Port Gigabit webmanaged Switch with 8 port 1G + 2-Port 2.5G + 2-Port SFP+

Kód: 136259
3 004 Kč bez DPH
3 635 Kč / ks

Zyxel XGS1010-12 v2, 12-Port Gigabit Unmanaged Switch with 8-Port 1G + 2-Port 2.5G + 2-Port SFP+

Kód: 136258
3 095 Kč bez DPH
3 745 Kč / ks

Zyxel XMG-108 8 Ports 2,5G + 1 SFP+ Desktop MultiGig unmanaged Switch

Kód: 136257
2 879 Kč bez DPH
3 483 Kč / ks

Zyxel XGN100F 10G Network Adapter PCIe Card with Single SFP+ Port

Kód: 136261
3 071 Kč bez DPH
3 716 Kč / ks
Kód: 136260
Zyxel NR2301
Zyxel NR2301
Do týdne
6 470 Kč bez DPH
7 829 Kč / ks

LTE WiFi modem - rychlost WiFi přenosu 1800Mb/s, LAN konektor: 0×, WAN konektor: 0×, konektor USB 2.0: 0×, konektor USB 3.2 (3.0): 1×, Dual-Band (2,4 + 5 GHz), Firewall,...

Kód: 135413
Zyxel VMG8825-T50K
2 143 Kč bez DPH
2 593 Kč / ks

Router, bezdrátový, dvoupásmový, 2,4GHz, 5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x GbE WAN, 4x GbE LAN, 1x RJ-11, VDSL2/ADSL2, VLAN/QoS, bílý

Kód: 135412
Zyxel DX3301 WiFi 6 AX1800 VDSL2 5-port Super Vectoring Gateway (upto 35B) and USB
1 531 Kč bez DPH
1 852 Kč / ks

VDSL2 modem - kompatibilní se standardem WiFi 6, podpora EasyMesh standardů MPro Mesh, Dual-Band, 2× FXS port, 4× LAN 1 Gbit, 1× WAN 1 Gbit, 1× USB 2.0, WiFi 14400 Mb/s, až 4× SSID

Kód: 135410
Zyxel VMG3625-T50B
1 528 Kč bez DPH
1 849 Kč / ks

VDSL2 modem VDSL2 modem , 802.11 a/n/ac 5 GHz, 802.11 b/g/n/ac 2.4 GHz, AC1200, 1×WAN + 4×LAN, 1×USB, Dual-band, QoS, MU-MIMO, WPA2/WPA2-PSK, WPS, Multi SSID

Kód: 135411
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 50 položek celkem