Brother DCP-L3560CDW
Kód: 128493
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Barevná LED tiskárna 3 v 1 s duplexním tiskem / Rychlý tisk, připojení do drátové a bezdrátové sítě
*TISK - SKEN - KOPIE - Wi-Fi
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: Až 600 x 2400 dpi
Rychlost černého tisku [str/min]: 26 str./min.
Rychlost barevného tisku [str/min]: 26 str./min.
Tisk první strany [sec]: Až 13,5 sekund mono / barevně
Max. měsíční zatížení [str]: Až do 3 000 stran
Paměť [MB]: 512 MB
Oboustranný tisk: Automatický oboustranný tisk
Kapacita zásobníku [str]:
*Vstup: 250 listů
*Výstup papíru: 150 listů
Rozhraní:
*Drátová síť: Gigabitový Ethernet (10Base T/100Base TX/1000Base T)
*Bezdrátová síť: 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n (režim Infrastructure), IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct), 5 GHz: IEEE 802.11 a/n (režim Infrastructure), IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)
*Vysokorychlostní USB 2.0
Tiskové jazyky: PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL třída 3.0), BR Script3, PDF verze 1.7
Skener:
*Typ skeneru: CIS (kontaktní obrazový snímač)
*Barevné a mono skenování: Ano
*Barevná hloubka: Vstup 48 bitů/ Výstup: 24 bitů
*Stupně šedi: 16 bitů zpracování barev (vstup)/ 8 bitů zpracování barev (výstup)
*Rozlišení skenování ze skleněné desky: 1200 x 1200 dpi
*Interpolované rozlišení skenování: Až 19 200 x 19 200 dpi
Fax: Ne
Spotřeba [W]:
*Kopírování: 560 W
*Kopírování v tichém režimu: 310 W
*Tisk: 560 W
*Tisk v tichém režimu: 310 W
*Připravenost: 70 W
*Spánek: 10 W
*Hluboký spánek: 0,6 W
*Vypnuto: 0,04 W
Hlučnost [dB]:
*PC tisk: přibližně 47,0 db(A)
*Připravenost: neslyšitelný
*Tichý režim: 43,0 db(A)
Rozměry (š x h x v): 410 x 444 x 401 mm