CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W, 1U
Kód: 160675
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Technologie pro úsporu energie
Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
Automatická regulace napětí (AVR)
Ochrana proti přetížení
Baterie vyměnitelné za provozu
Ochrana proti rázům a špičkám
EMI a RFI filtr
Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
LCD stavový displej
USB připojovací port
Software PowerPanel® pro správu napájení
Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
Provedení pro montáž do racku
Všeobecné
Fáze - Jednofázové
Tvar - Rack
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Vstup
Jmenovité vstupní napětí - 230 Vac
Rozmezí vstupního napětí - 165 ~ 271 Vac
Vstupní frekvence
50 ± 3 Hz
60 ± 3 Hz
Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
Jmenovitý vstupní proud - 10 A
Typ vstupního konektoru - IEC C14
Typ zástrčky odpojitelného kabelu - IEC C14 x 1
Délka napájecího kabelu - 1,83 m
Výstup
Výkon - 1000 VA
Výkon - 600 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
Napětí při napájení z baterie - 230 ± 10% Vac
Frekvence při napájení z baterie
50 ± 1% Hz
60 ± 1% Hz
Účiník - 0.6
Automatická regulace napětí (AVR) 1 x zvýšení
Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu, Jistič
Zásuvky - celkem 6x
Typ zásuvky - IEC C13 x 6
Zásuvky - zálohované a s přepěťovou ochranou 4x
Zásuvky - pouze s přepěťovou ochranou 2x
Typická doba přechodu - 4 ms
Baterie
Provozní doba při poloviční zátěži - 13 min
Provozní doba při plné zátěži - 4 min
Typická doba dobíjení - 8 hodin
Spuštění na baterii - Ano
Uživatelsky vyměnitelný - Ano
Vyměnitelné za provozu - Ano
Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
Výměnný bateriový blok - RBP0019
Počet RBP - 1 ks
Přepěťová ochrana + filtrování
Přepěťová ochrana - 405 Jouly
EMI a RFI filtr - Ano
Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) 1 vstup, 1 výstup
Správa a komunikace
LCD panel - Ano
LCD informační displej - Typ provozu, Stav napájení, Stav baterie, Stav zátěže, Další informace
LCD nastavení a ovládání - Nastavení režimu, Nastavení alarmu, Vstup a výstup
LED indikátory - Zapnuto
Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
Sériový port - Bezpotenciálový kontakt
Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
Držák kabelů - Napájecí kabel x4, USB kabel x1
Software pro správu napájení - PowerPanel® Business (doporučeno)
Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano - s doplňkovou RMCARD20x
Fyzické vlastnosti
Konstrukce skříně - Kov
Barva - Stříbrná
Úchytky pro montáž do racku - Ano
Fyzická velikost - UPS modul
Rozměry (ŠxVxH) 433 x 44 x 235 mm
Hmotnost - 7,8kg
Výška pro instalaci do racku - 1U
Přepravní rozměry
Rozměry (ŠxVxH) 530 x 155 x 315 mm
Hmotnost - 10.3 kg
Provozní podmínky
Provozní teplota - 0 ~ 40 °C
Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) - 0 ~ 95 %
Provozní nadmořská výška - 0-3.000 metrů
Skladovací teplota -15 ~ 45°C
Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) - 0 ~ 95%