CyberPower PFC SineWave LCD UPS GP 900VA/540W
Kód: 6411233
Do týdne
Můžeme doručit do:
záložní zdroj, kapacita 900 VA (540 W), přepěťová ochrana, výstupní napětí 230 V, AVR, 6× zásuvka typ IEC C13, zajistí napájení při výpadku el. proudu, USB port, ochrana telefonní a internetové sítě
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nominální vstupní napětí: 230 Vac
Rozsah vstupního napětí pro napájení z elektrické sítě: 160-265 Vac
Automatická regulace výstupního napětí (AVR)
Výstupní napětí při provozu z baterií: 230 Vac +/- 10%
Výstupní křivka: Adaptive Sine Wave (viz popis v příloze)
Výstupní zásuvky - 6x SCHUKO (německé) - 3 zálohované, 3 jen s přepěťovou ochranou
Uživatelsky měnitelná baterie 12V / 9 Ah
USB komunikační rozhraní pro připojení k počítači
Doplňkové parametry
Kategorie: 500–1000 VA
Záruka: 24
EAN: 4712364142468
Barva: černá
Hloubka [mm]: 275
Hmotnost [kg]: 6,6
Ochrana datové sítě RJ-45: ano
Ochrana telefonní sítě RJ-11: ano
Šířka [mm]: 100
USB: ano
Výkon [W]: 540
Výška [mm]: 230
Záložní doba při 100% zátěži [min]: 1
Záložní doba při 50% zátěži [min]: 7