CyberPower PR3000ERT2U
Kód: 146339
Do týdne
Můžeme doručit do:
Záložní zdroj do racku, záložní doba při 100% zátěži 1,4 min, záložní doba při 50% zátěži 6,3 min, skutečný a zdánlivý výkon 3000 W / 3000 VA, výška pozice 2U, line interactive, 2×IEC 320 C19, 6×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, USB a RS-232.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj do racku.
Záložní zdroj CyberPower chrání data v případě výpadku elektrického proudu
6× IEC 320 C13
2× IEC 320 C19
Chrání také datovou síť
Nechybí ani ochrana síťového kabelu
K dispozici jsou standardní porty USB a RS-232
Rackový záložní zdroj CyberPower se montuje do racku 2U
Dodá vám reálný výkon 3000 W
Zdánlivý výkon činí 3000 VA
Je pro něj charakteristické napájení line interactive
Přehledné informace vám zprostředkuje čitelný displej
Disponuje funkcí automatické stabilizace napětí (AVR)
Velikost záložního zdroje UPS je 86,5 × 433 × 500 mm (vך×h)
Záložní zdroj CyberPower váží 32,3 kg
Hlavní výhody
Spolehlivá kvalita napájení
Úspory nákladů na elektřinu
Funkce pro ochranu zařízení
Automatická regulace napětí (AVR)
Hodnoty na LCD v reálném čase
Hlavni novinky oproti předchozím řadám:
-učiník 1
-snadný upgrade FW přes USB nebo LAN kartu
-vyměna baterií bez nařadí a za provozu (hot-swap)
-vylepšená správa baterií
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Technologie pro úsporu energie
Kompatibilní s aktivní PFC
Výstup s čistým sinusovým průběhem
Night Mode Design
Tool-less Battery Replacement
Battery Management Technology
High Output Power Factor
Overload Protection
Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
Hot-swappable Batteries
Extended Battery Module (EBM)
Ochrana proti rázům a špičkám
EMI a RFI filtr
LCD stavový displej
USB připojovací port
Sériový komunikační port
Port pro nouzové vypnutí (EPO)
Software PowerPanel® pro správu napájení
SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional)
Konvertibilní konfigurace Rack/Tower
Specifikace
Všeobecná
Fáze - Jednofázové
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Splňuje podmínky Energy-Star - Ano
Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
Vstup
Podpora napájení z generátoru - Ano
Jmenovité vstupní napětí (Vac) - 220, 230, 240
Rozmezí vstupního napětí (Vac) -159 ~ 288
Nastavitelný rozsah napětí (Vac) - 151 ~ 302 Vac
Vstupní frekvence (Hz) - 50 ± 3, 60 ± 3
Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
Typ vstupního konektoru - IEC C20
Typ zástrčky odpojitelného kabelu- IEC C20
Délka napájecího kabelu - 2,4 m
Výstup
Výkon - 3000 VA
Výkon - 3000 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Čistý sinusový průběh
Napětí při napájení z baterie (Vac) - 220 ± 5%, 230 ± 5%, 240 ± 5%
Frekvence při napájení z baterie (Hz) - 50 ± 1%, 60 ± 1%