CyberPower Professional Series III RackMount 2200VA/2200W, 2U
Kód: 160722
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj do racku.
Model PR2200ERT2U
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 2200VA
Kapacita (Watt) 2200W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 159 ~ 288 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing)
Jmenovitý vstupní proud -
Vstupní zásuvka IEC 320 C20
Regulace napětí (AVR) 2 x zvýšení, 1 x snížení
Výstup
Rozsah výstupního napětí 220 ± 5%
230 ± 5%
240 ± 5%
Rozsah výstupní frekvence values
Výstupní frekvence 50 ± 1%
60 ± 1%
Počet zásuvek 8
Typ zásuvek IEC C13 (6), IEC C19 (2)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 2430J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (4)