FSP FSP350-50EGN 80PLUS GOLD, bulk, 350W
Kód: 9945917
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vlastnosti
* Skutečných 350 W
* Certifikace 80PLUS GOLD
* Vyhovuje direktivě EuP
* Připraven pro Energy Star 6.1
* Kompatibilní s platformou Haswell
* Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu Technické parametry
*Model: FSP350-50EGN
*Formát: ATX
*PFC: Aktivní PFC
*Ventilátor: 120mm
*Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
*Účinnost: 90%
*Výkon: 350W
*Zabezpečení: OCP, OVP, OPP, SCP, OTP
Konektory:
*1x 24 pin MB
*1x 4+4 CPU
*1x 6+2 PCI-E
*5x SATA
*3x Molex
*1x Floppy
Doplňkové parametry
Kategorie: 350W až 399W
Záruka: 24
EAN: 4713224524998
Barva: stříbrná
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 140
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 1