ASRock Phantom Gaming PG27FF1A
Kód: 8998933
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
LED monitor, herní, 27", IPS, 1920x1080, 16:9, 165Hz, 250cd/m2, 1ms, 1100:1, HDR10, 2x HDMI, DisplayPort, FreeSync, repro, VESA, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASRock PG27FF1A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů nabízí jas 250 cd/m2 a dobu odezvy 1 ms. Obnovovací frekvence 165 Hz spolu s podporou technologie AMD FreeSync Premium nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně a díky podpoře HDR 10 dokáže monitor vytvářet realistický a vizuálně působivý obraz. Základní ozvučení poskytuje dvojice reproduktorů s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 1920 x 1080
Kontrastní poměr: 1100:1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x sluchátkový výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 4710483937934
AMD FreeSync: ano
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 193
Hmotnost [kg]: 4,5
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1100:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 165
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 612
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm